Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szpilka w odbycie czyli wyzwisko nauczyciela


dekalok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wyzwalem swojego nauczyciela pod wplywem emocji bo mnie wkurwil. On sobie wyszedl i powiedzial dyrektorce ze powiedzialem ze ma szpilke w odbycie. Co mi za to grozi biorac pod uwage ze nie mialem jakichs wiekszych klopotow w szkole?

Opublikowano

Powiedźą rodzicom pogadają.... i tyle.. A potem ten nauczyciel będzie do końca po tobie jeździł tak jak inni nauczyciele którzy się o tym dowiedzą czyli wszyscy :) Powodzenia :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Nie no nie wywalą go za to ... Może będziesz miał sprawę w sądzie, zależy co postanowi dyrektor i nauczyciel, przeproś go to może nawet do rodziców nie pójdą.

Opublikowano

Opierdol od starych i ew. out ze szkoły, tyle...

out ze szkoły? Bez kitu moj kolega zajebał kiwi w nauczycielke w szpitalu 3 dni lezala na przeswietleniach i normalnie do szkoły chodzi i wgl.

 

Opierdol od starych moze nagana wychowawcy? ale bez przesady ..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Zależy jaka szkoła i jaki nauczyciel.

Są tacy co jak powiesz coś do kolegi na lekcji to Ci już mówi żebyś wstał.

Są jednak tacy co możesz do nich mówić jak do kolegi i krzyczeć że nie rozumiesz tego kur^a i że nie działa kur^a itd... :D.

Do której klasy chodzisz?

obraz24.png


Opublikowano
Za obraze nauczyciela mozesz mieć sprawe w sadze, nauczyciel jest urzędnikiem państwowym więc nie pier*olcie że nic, jak się nieznacie.

 

7ce0c08f047cab998d3965767e124982.jpg?1309723192

 

 

Witam, wyzwalem swojego nauczyciela pod wplywem emocji bo mnie wkurwil.

 

Ale mnie ciekawi, co ci zrobił ten bandyta, heheheh.

Opublikowano

7ce0c08f047cab998d3965767e124982.jpg?1309723192

 

 

 

Ale mnie ciekawi, co ci zrobił ten bandyta, heheheh.

 

Widze że gówno wiesz, bo Nauczyciel jest urzędnikiem państwowym i poczytaj sobie, bo nie masz pojęcia.

 

 

Art. 63. 1. Nauczyciel, podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, korzysta z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.).

2. Organ prowadzący szkołę i dyrektor szkoły są obowiązani z urzędu występować w obronie nauczyciela, gdy ustalone dla nauczyciela uprawnienia zostaną naruszone.

 

Do tego psudo wszystko wiedzący

 

Znieważenie funkcjonariusza publicznego Odpowiedzialność za znieważenie Do 17 roku życia Po ukończeniu 17 roku życia Ustawa o postępowaniu w sprawach Kodeks Karny lub Kodeksnieletnich Wykroczeń Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich środki wychowawcze przewidziane grzywną w ustawie z dnia 26.10.1982 r. kara ograniczenia wolnościo postępowaniu w sprawach nieletnich pozbawienie wolności do roku

Opublikowano

Widze że gówno wiesz, bo Nauczyciel jest urzędnikiem państwowym i poczytaj sobie, bo nie masz pojęcia.

 

 

Art. 63. 1. Nauczyciel, podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, korzysta z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.).

2. Organ prowadzący szkołę i dyrektor szkoły są obowiązani z urzędu występować w obronie nauczyciela, gdy ustalone dla nauczyciela uprawnienia zostaną naruszone.

 

Do tego psudo wszystko wiedzący

 

Znieważenie funkcjonariusza publicznego Odpowiedzialność za znieważenie Do 17 roku życia Po ukończeniu 17 roku życia Ustawa o postępowaniu w sprawach Kodeks Karny lub Kodeksnieletnich Wykroczeń Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich środki wychowawcze przewidziane grzywną w ustawie z dnia 26.10.1982 r. kara ograniczenia wolnościo postępowaniu w sprawach nieletnich pozbawienie wolności do roku

 

Nom, już widzę jak belfer podaje tego gimbusa do sądu, bo ten powiedział ,że ma szpilkę w odbycie, nie bądź śmieszny.

Opublikowano

Nom, już widzę jak belfer podaje tego gimbusa do sądu, bo ten powiedział ,że ma szpilkę w odbycie, nie bądź śmieszny.

 

Nie zawsze trafisz na plebsa więc proszę cie, takie numerty to tylko w gimnzajum bo w wyższej szkole nauczyciel nie da sobie wejść na głowe.

Opublikowano

Pojebało, sprawy mu chyba nawet nie zrobią... W mojej szkole koleś zakonnice wyzwał i miał tylko rozmowę z psychologiem.

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

lol gorsze rzeczy sie mowilo a ty pierdolisz jakis spam wypierdalaj bo to nie forum o jakis zjebach i kujonach ktorzy sie boja miec przejebane lol

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

lol gorsze rzeczy sie mowilo a ty pierdolisz jakis spam wypierdalaj bo to nie forum o jakis zjebach i kujonach ktorzy sie boja miec przejebane lol

 

Więcej razy "lol" się nie dało ?, powiedz tak do nauczyciela w Liceum albo w innej szkole wyższej to wypier*la cię z chukiem.

Opublikowano

Miałem przypadek, że nazwałem nauczycielke idiotką i powiedziałem jej co o tym myśle, dyrekcja niby mnie ostrzegła, ale nie wyglądało na takie prawdziwe ostrzeżenie. Nauczycielka wezwała rodziców, i wyszło, że rzeczywiście jest idiotką. Zmienili nam nauczycielke. Wytłumacz rodzicom tak: jako uczen jestes nietykalny fizycznie i psychicznie. Tak samo nauczyciel, lecz to on prowokuje. Oni mają nas uczyć a nie wyzywać. Jeżeli podasz prawdziwe i wiarygodne argumenty, pójdzie na twoje.

Opublikowano

Są 3 opcje:

-uwaga,

-nagana,

-sąd.

Ułożyłem je w kolejności uzywania. Prawdopodobnie tylko uwaga, przecie do sądu Cie za takie coś nie podadzą.

 

Są 3 opcje:

-uwaga,

-nagana,

-sąd.

Ułożyłem je w kolejności uzywania. Prawdopodobnie tylko uwaga, przecie do sądu Cie za takie coś nie podadzą.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Double ci się post zrobił powyżej!!!

A poza tym- CZY WAS POJE....

Gości ma Uwagę a w najgorszym wypadku telefon do rodziców i nic więcej.

Mój kolega kiedyś powiedział do bapci od fizyki że jest pojebana i dostał jedynie uwagę.

Najgorsza kara w szkole to zmiana szkoły/zmiana klasy/Uwaga/a da ucznia zwykle wzywanie rodzicówi to ci grozi-jak mi X

Ucznia nie morza wyrzucić ze szkoły.Sprawa w sądzie...tu bez komentarza.

Sprawy w sądzie są za zastraszanie czy uszkodzenie mienia lub samego,,człowieka".

Jak by za takie gówno były sprawy w sądzie to polski system sądowniczy zawalił by się.

Wylot ze szkoły-tak jest w krajach o systemach usilniających władze ale nie w Polsce.

po zatym nie użyłeś nawet wulgaryzmu a nawet jeśli to wulgaryzm nie jest błędem polonistycznym

ale ze wzg.politycznych społecznych itd. zastępuje się go Eufemizmami jak ty to zrobiłeś.

A jeśli groziła by ci kara której wolał byś uniknąć morzesz użyć tak głupiej wymówki jak głupi jest system zwany demokracją.

Morzesz powiedzieć iż wydawało ci sie że nauczyciel miał na ksześle szpilke i wynikiem tego był twój cytat!!! xD

Obowiązkiem ucznia jest mieć wykształcenie pdst. czy skończyć gimnazjum.

Wylot grozi jedynie w szkole średniej i wyższej ponieważ te szkoły już nie są obowiązkowe a każdej szkole zależy na renomie

Choć to troche beszczelne xD

 

Polska nie ma systemu autorytarnego jak USA CZ WLK BRYTANIA.TYLE

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...